به گزارش “مجله ایما”، رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از امروز وارد هفته بیست و هفتم شده که در یکی از مسابقات، تیم برایتون که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد، از ساعت ۱۸:۳۰ در استادیوم برامال لین مهمان تیم رده ششمی شفیلد یونایتد خواهد بود.

علیرضا جهانبخش که بعد از یک هفته نیمکت‌نشینی مقابل وستهم، در دیدار اخیرشان برابر واتفورد حضور تعویضی در زمین داشت و نقش اصلی را با یک ارسال زمینی روی گل تساوی تیمش در این بازی داشت، امروز مقابل شفیلد یونایتد در ترکیب قرار نگرفته است.

 

 

ستاره ایرانی برایتون آخرین بار در هفته بیست و چهارم برابر بورنموث در ترکیب تیمش قرار گرفته بود ولی امروز برای سومین مسابقه پیاپی کار را از روی نیمکت آغاز می‌کند و امیدوار است در نیمه دوم بازی با شفیلد یونایتد وارد زمین شود.

 

یاران جهانبخش با ۶ پیروزی، ۹ مساوی و ۱۱ شکست در این فصل ۲۷ امتیازی هستند و در جایگاه پانزدهم جدول لیگ برتر انگلیس قرار دارند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.