به گزارش “مجله ایما”، در ادامه بازی‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس، تیم برایتون در حالی که علیرضا جهانبخش را در لیست مسابقه دارد، از ساعت ۱۸:۳۰ امشب در استادیوم مولینکس به مصاف ولورهمپتون رده ششمی می‌رود.

 

علیرضا جهانبخش که در چهار هفته گذشته لیگ جزیره در ترکیب برایتون حضور نداشته و تنها دو بار به‌عنوان یار جانشین به میدان رفته، امشب هم جزو نفرات ذخیره تیمش مقابل ولورهمپتون نیست و کار را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.

ستاره ایرانی برایتون در این فصل هفت بازی برای برایتون در لیگ برتر انگلیس انجام داده و موفق به زدن دو گل و تاثیرگذاری روی یک گل دیگر شده که امشب امیدوار است در نیمه دوم بازی با ولورهمپتون وارد زمین شود و این آمار را بهبود ببخشد.

 

 

یاران جهانبخش در هشت هفته گذشته لیگ برتر انگلیس هیچ بردی به دست نیاورده و سه شکست و پنج مساوی داشتند و هم‌اکنون با ۲۸ امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول حضور دارند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.