به نقل از آاس دیگر بر هیچکس پوشیده نیست که رئال مادرید قصد جذب کیلیان امباپه را دارد. ستاره جوان پی اس چی چند سال است که مورد توجه رئال قرار دارد و به نظر می رسد که دیر یا زود مقصد او باشگاه مادریدی خواهد بود.

 

 

 

 

کیلیان امباپه در صورت انتقال به رئال احتمالا جوان ترین و گران ترین بازیکن کهشکانی جذب شده از سوی فلورنتینو پرز(رئیس رئال) محسوب خواهد شد. در حال حاضر و بدون احتساب بندهای متغیر قرارداد ادن هازارد گرت بیل با 101 میلیون یورو گران ترین کهکشانی رئال است و خامس نیز با 23 سال سن در سال 2014 جوان ترین شان محسوب می شود.

 

 

 

 

امباپه قرار بود همین تابستان به رئال منتقل شود ولی شیوع کرونا انتقال او را یک سال به تاخیر انداخت. اگر تصمیم ستاره فرانسوی عوض نشود و با پی اس جی تمدید نکند او تابستان 2021 با رقمی قطعا بالاتر از 100 میلیون یورو راهی رئال خواهد شد و به این ترتیب به دهمین ستاره کهکشانی خریداری شده توسط پرز تبدیل می شود و البته با 22 سال سن جوان ترین شان.

 

فلورنتینو پرز اولین بازیکن کهکشانی را سال 2000 برای رئال جذب کرد. لوئیس فیگو با 27 سال سن و 60 میلیون یورو از بارسا راهی رئال شد. یک سال بعد زین الدین زیدان 29 ساله با 72 میلیون یورو از یوونتوس به خدمت گرفته شد. سال 2002 نوبت به رونالدو نازاریو رسید که با 25 سال سن و 45 میلیون یورو از اینتر جذب شد.

 

 

 

 

سپس دیوید بکام با 28 سال و 25 میلیون یورو کاکا با 27 سال و 67 میلیون یورو کریستیانو رونالدو با 24 سال و 96 میلیون یورو گرت بیل با 24 سال و 101 میلیون یوروخامس با 23 سال و 80 میلیون یورو و در نهایت ادن هازارد با 28 سال و 100 میلیون یورو از سوی پرز برای رئال جذب شدند.

متوسط سن بازیکنان کهکشانی 26.11 و متوسط هزینه برای جذب شان نیز 71.77 میلیون یورو بوده است.

 

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.