به گزارش “مجله ایما”، قاسم حدادی‌فر هافبک با تجربه ذوب آهن در جمع خبرنگاران پس از تساوی برابر سپاهان گفت: بازی سختی برای ما بود. سه روز پیش بازی سختی مقابل استقلال در تهران داشتیم، خسته بودیم، یک مقدار شرایط سرما خوردگی بین بچه‌ها بود و دو نفر مصدوم بودند. بجز دقایقی که بازی را از دست دادیم در سایر دقایق بازی خوبی انجام دادیم و بچه‌ها شجاعانه بازی کردند.

حدادی فر در مورد انجام بازی پشت درهای بسته بیان کرد: در یک روز بی روح فوتبالی که تماشاگری در ورزشگاه نبود توانستیم یک تساوی به دست آوریم و جایگاه خود را در جدول بهتر کنیم. همیشه دربی اصفهان با حضور هواداران برگزار می‌شد و این دربی با حضور تماشاچیان زیبا بود.

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به سرماخوردی بعضی بازیکنان، تصریح کرد: بازیکنان سرما خوردگی ساده داشتند. یک استرس در جامعه ایجاد شده است. من درخواست دادم و به مسئولان تیم گفتم بازی‌ها لغو شود.بازی امروز مثل یک بازی تمرینی بود. فوتبال بدون تماشاگر زیبا نیست. امیدوارم بازی‌ها لغو شود زیرا سلامت بازیکنان نیز در خطر است. قبل از بازی و در هتل بیشتر حرف از ویروس کرونا بود تا بازی فوتبال. همه خانواده‌ها و بچه‌ها درگیر هستند. امیدوارم هرچه سریع‌تر این بیماری کنترل شود و دوباره شاهد حضور تماشاچیان در ورزشگاه باشیم.

حدادی‌فر با اشاره به اعتراض کادر فنی سپاهان در خصوص عدم بازی دوستانه، اظهار کرد: از قلعه نویی معذرت خواهی می‌کنم شرمنده هستم. بهتر بود توپ را به اوت می‌فرستادم. من می‌خواستم بازی را از کنار دروازه شروع کنم. من معذرت خواهی می‌کنم من را ببخشند قصد بدی نداشتم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.