دانلود سریال یاغی

“” سازمان برگزاری مسابقات لیگ ستارگان قطر تمرینات باشگاه‌های حاضر در این لیگ را از طریق جی‌پی اس پیگیری می‌کند پس از اینکه برنامه تمرینات و نکاتی را به باشگاه‌ها ارائه داده است که بهترین و سالم‌ترین روش  را در این اوضاع انتخاب کنند تا سلامت بازیکنان و خانواده‌های شأن در این دوره مبارزه با کرونا به خطر نیفتد.

 

این پیگیری به صورت روزانه است و گزارش برنامه تمرینی به صورت روزانه از طریق مدیران ورزشی باشگاه‌ها ارسال می‌شود و سپس از سوی کارشناسان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت تا اینکه چگونگی تمرینات و سلامت بازیکنان تایید شود و مشخص شود که این تمرینات برای سلامت بازیکنان است و مشکلی ایجاد نخواهد کرد تمام تیم‌ها نیز ملزم به انجام چنین کاری هستند.

 

در برنامه و قوانین ارائه شده از سوی سازمان لیگ قطر نوشته شده است که باید در تمرینات فاصله بین بازیکنان رعایت شود تمرینات به شکل فردی باشد و تا زمانیکه شرایط به حالت عادی بازگردد تمامی تیم‌ها ملزم به اجرای قوانین هستند. 

 

در چند روز گذشته جلسات متعددی از سوی مسئولان لیگ ستارگان و سرمربیان برگزار شده تا برای سلامت بازیکنان و دیگر اعضای تیم‌ها بهترین تصمیم گرفته شود چ پس از تبادل نظر به وضعیت کنونی رسیده‌اند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.