دانلود سریال یاغی

مدیران بایرن مونیخ در هفته های اخیر و علیرغم تعطیلی فوتبال به علت شیوع ویروس کرونا روزهای پرفشاری را سپری کردند و موفق به تمدید قرارداد با کادر فنی و برخی بازیکنان خود شدند. اما حالا نشریه کیکر مدعی شد پروسه تمدید قرارداد مانوئل نویر نیز به نتیجه رسیده است.

 

 

در مدت اخیر اخباری در مورد عدم رضایت این دروازه بان باکیفیت از پیشنهاد بایرن مونیخ شنیده شد و به نظر می رسید مانوئل نویر از مدت پیشنهادی و رقم درخواستی مدیران بایرن ناراحت شده اما شرایط در 10 روز اخیر تغییر کرده و حالا طرفین تا آستانه تمدید قرارداد قرار گرفته اند. البته نشریه کیکر جزئیاتی در مورد این توافق ارائه نکرده و تنها به ذکر توافق طرفین بسنده کرد. مانوئل نویر دو روز قبل و بعد از بازی مقابل پادربورن نیز تلویحا این اخبار را تایید کرد و مدعی شد از بازی کردن برای بایرن مونیخ رضایت دارد.

 

اما موفقیت مدیران بایرن مونیخ تنها مختص به مانوئل نویر نیست و به نظر می رسد تیاگو آلکانتارا و داوید آلابا نیز برای تمدید قرارداد با باشگاه به توافق دست یافته اند. بدین ترتیب بایرن مونیخ قادر به حفظ ستاره هایش برای فصول بعدی خواهد بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.