به گزارش “مجله ایما”، آنتونیو رودیگر، مدافع چلسی که روز شنبه در دیدار چلسی مقابل تاتنهام در دربی لندن با شعارهای نژادپرستانه روبرو شده بود بار دیگر به تقبیح شدید نژادپرستی پرداخته و می‌گوید قصد دارد برای مبارزه با این رفتار زشت به فعالیت گسترده ادامه دهد تا از فرزند پسرش که اخیرا به دنیا آمده در مقابل حماقت نژادپرستی محافظت کند.

 

رودیگر که مدعی شده بود در اوایل فصل در دیدار اول چلسی و تاتنهام با حملات نژادپرستانه از سوی هواداران تاتنهام روبرو شده بود در بازی روز شنبه هم بارها از سوی هواداران تاتنهام هو شد. پلیس البته اعلام کرده که نمی‌تواند ادعاهای رودیگر را تایید کند اما در صورت تایید، طبق قوانین بریتانیا حمله نژادپرستانه به او جرم تلقی خواهد شد.

 

 

رودیگر در این باره گفت:” نمی‌خواهم به کسی توهین کنم ولی شما سفیدپوستها نمی‌توانید درک کنید که در ذهن من یا دیگر بازیکنان سیاه‌پوست چه می‌گذرد. من تنها هستم. تنهای تنها”.

 

ستاره چلسی در ادامه گفت:” اگر به این خاطر من را هو می‌کنید، شما بیچاره هستید. متاسفم. این علامتی است که نشان می‌دهد ما مشکل بزرگی داریم”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.