دانلود سریال یاغی

و به نقل از ایسنا مهدی محمدنبی درباره آخرین وضعیت فدراسیون فوتبال اظهار کرد: طی ماه‌های آینده اساسنامه اصلاح خواهد شد و نگرانی‌ها برطرف می‌شود. کاندیداهای ریاست هم باید شرایطی را داشته باشند. اما در کل بستر فراهم است تا اهالی ورزش بیایند و فعالیت کنند.

 

نبی درباره تیم ملی فوتبال ایران و پرونده ویلموتس هم گفت: پرونده در کمیته انضباطی فیفا در جریان است. او شکایت کرده که همزمان شکایت متقابل از سوی فدراسیون فوتبال هم انجام شده است. وکیل پرونده لایحه‌ای ارسال کرده است و باید منظر رسیدگی باشیم. تا این لحظه نامه‌ای برای حضور ما ارسال نشده است چون مسئولان فیفا به خاطر شرایط کرونا دنبال دورکاری هستند. در کل معتقدم ویلموتس جایزه‌بگیر است.

 

وی درباره پرونده باشگاه‌های ایرانی در فیفا هم گفت: در ١٠ روز گذشته با ١۵ باشگاهی که در فیفا پرونده دارند جلسه گذاشتیم. یکی از اشکالات این است که قراردادها باید در بخش حقوقی باشگاه بررسی شوند که حقوق بین‌الملل را خوب بدانند. ما افرادی را داریم که می‌توانند کمک کنند. باشگاه‌ها باید حرف این افراد را گوش کنند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.