دانلود سریال یاغی

باشگاه یوونتوس پیشنهاد داده تا آخرین بازی‌هایش در سری آ ایتالیا با حضور هودارانش برگزار شوند. فوتبال ایتالیا در آستانه بازگشت است و امروز تاریخ دقیق بازی ها مشخص خواهد شد. بازی هایی که قرار است پشت درهای بسته برگزار شوند. با این حال باشگاه یوونتوس می خواهد تماشاگران در جایگاه ها حضور داشته باشند.

 

 

 

 

آندره آ آنیلی رییس باشگاه تورینی در آخرین مجمع سری آ درباره اختصاص دادن بخشی از ورزشگاه تیم خود به تماشاگران پرسش هایی را مطرح کرد. او می خواهد هواداران تیمش را در آلیانتس تورین تشویق کنند.

 

آنیلی در اینباره گفت:« باید به این موضوع فکر کنیم که اگر شرایط اجازه دهد گروهی از هواداران بتوانند در ورزشگاه حاضر شوند. حضور 10 تا 25 درصدی هواداران نمی تواند ایده بدی باشد.»

آنیلی با حمایت تعداد زیادی از روسای باشگاه های سری آ نیزروبرو شده است. رییس تیم یوونتوس می خواهد این اتفاق  در آخرین هفته های سری آ رخ دهد که قرار است در ماه جولای برگزار شود.

ماریا ریتا جیسموندو مدیر بخش میکروبیولوژی بیمارستان ساکوی ایتالیا از این پیشنهاد استقبال کرد و گفت:« یا همه چیز باز شود یا همه چیز بسته باشد. قوانینی که برای تماشاگران اُپرا در نظر گرفته شده است می تواند در ورزشگاه ها هم مورد استفاده قرار گیرد.»

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.