به گزارش “مجله ایما”، شیوع ویروس کرونا در ایران سبب شده تا بسیاری از کشورهای همسایه پروازهای خود به ایران را لغو کنند و از این رو افراد برای سفر به تهران به مشکلات متعددی خورده اند.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی یکی از افرادی است که برای بازگشت به ایران مشکل دارد. اسکوچیچ بعد از سفر دور اروپا و دیدار با لژیونرهای فوتبال ایران چند روزی است به کرواسی رفته تا در کنار خانواده اش به استراحت بپردازد اما اوکه باید به زودی برای برنامه ریزی در راستای مسابقات مقدماتی جام جهانی به ایران برگردد با مشکل پروازی مواجه است.

از آنجایی که اکثر کشورها پروازهای خود به ایران را موقتا لغو کرده اند، اسکوچیچ اگر بخواهد به ایران برگردد باید چند مسیر پروازی جا به جا شود تا به تهران برسد.

از این رو شایعاتی درباره لغو مسابقات مقدماتی جام جهانی در نوروز 1399 نیز به خاطر شیوع کرونا به گوش می رسد که فیفا هنوز تصمیم نهایی اش را در این خصوص اتخاذ نکرده است. باید دید تدبیر فدراسیون فوتبال برای نحوه برگشت اسکوچیچ به ایران از کرواسی چیست.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.