دانلود سریال یاغی

“” صدرنشین لیگ برتر ایران پرسپولیس است که در 21 بازی 31 گل زده و معدل گل زده این تیم در هر بازی 1.47 است که این آمار در قیاس با عملکرد صدرنشین در لیگ های بوندس لیگا – لیگ برتر جزیره – سری آ و لالیگا در رتبه ی آخر است. در پنج لیگ مورد اشاره بایرن مونیخ بهترین عملکرد را داشته؛ البته تا به این جای کار که در هر بازی به طور متوسط 2.92 گل زده است. تعداد گل های زده این تیم در 25 بازی 73 گل بوده.

فوتبال حرفه ای به این نتیجه رسیده تیم ها برای ادای دین به تماشاگران که برای بازی 90 دقیقه وقت می گذارند و طبیعتا کسانی که برای تماشای بازی به استادیوم می روند وقت بیشتری می گذارند و هم چنین اسپانسرها که از باشگاه ها حمایت می کنند باید ارایه گر بازی تهاجمی باشند. بهترین فوتبال از نگاه این ها فوتبالی است که در آن تیم ها هر 30 دقیقه یک گل بزنند و معدل گل زده آنها در هر بازی 3 گل باشد که تیم بایرن مونیخ به این معدل خیلی نزدیک است. شاید به همین دلیل است که فوتبال ملی آلمان در یکی دو دهه اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.

 

بارسلونا با معدل گل زده 2.33 در هر بازی 63 گل را در 27 بازی برای خود ثبت کرده است. لیورپول اگر چه 66 گل زده اما این تعداد گل را در 29 بازی به ثبت رسانده و معدل گل این تیم درهر بازی 2.27 است. تنها صدرنشین سری آ و لیگ برتر ایران هستند که معدل گل زده اشان در هر بازی کمتر از دو گل است. یووه در 26 بازی 50 گل زده و معدل گل زده این تیم در هر بازی 1.92 است. جالب اینکه فوتبال باشگاهی ایتالیا نیز به فوتبال دفاعی مشهور است.

 

معدل گل زده صدرنشین بوندس لیگا لالیگا لیگ برتر جزیره سری آ و لیگ برتر را ملاحظه می کنید:

 

*معدل گل زده در هر بازی

1-بایرن مونیخ : 2.92
2-بارسلونا: 2.33
3-لیورپول: 2.27
4-یوونتوس: 1.92
5-پرسپولیس: 1.47

اما در فاز دفاعی تیم پرسپولیس در قیاس با تیم های مورد اشاره در لیگ های مختلف دنیا بهترین عملکرد را داشته است و در رتبه ی نخست جدول است. معدل گل خورده تیم پرسپولیس در هر بازی کمتر از نیم گل است. پرسپولیس در 21 بازی تنها 10 گل خورده است. در 5 لیگ مورد ذکر و بعد از پرسپولیس – لیورپول صدرنشین لیگ برتر جزیره بهترین عملکرد را داشته است. این تیم در 29 بازی 21 گل خورده و معدل گل خورده این تیم در هر بازی 0.72 است. یووه صدرنشین سری آ همانند پرسپولیس و لیورپول معدل گل خورده اش در هر بازی کمتر از یک گل است. یووه در 26 بازی 24 گل خورده است. بایرن مونیخ و بارسا که در فاز تهاجمی تیم های اول و دوم بودند طبیعی است به خاطر ارایه بازی تهاجمی در فاز دفاعی کمی ضعیف تر باشند و جالب اینکه معدل گل خورده این دو تیم در هر بازی بیش از یک گل است. بایرن مونیع در 25 بازی 26 گل خورده و تعداد گل های خورده تیم بارسا هم در 27 بازی 31 گل ثبت شده است.

جالب اینکه نه تنها فوتبال باشگاهی ایران بلکه تیم ملی هم در سال های اخیر در ارایه فوتبال دفاعی موفق بوده است. بطوریکه دیدید ایران در برابر تیم های بزرگی چون آرژانتین اسپانیا و پرتغال تنها یک گل دریافت داشته است. معدل دفاعی تیم ملی در بازی های مورد اشاره اینروزها حتی در کلاس های مربیگری هم تدریس می شود. طبیعتا اگر فوتبال باشگاهی و فوتبال ملی ایران این موفقیت را به فاز تهاجمی هم انتقال دهد به موفقیت های بیشتری دست خواهد یافت به این خاطر که موفقیت در فوتبال دفاعی محدود و در فوتبال تهاجمی نامحدود است.

 

 

معدل گل خورده تیم های پرسپولیس – لیورپول – یوونتوس – بایرن مونیخ و بارسا را در زیر ملاحظه می کنید:

*معدل گل خورده در هر بازی

1-پرسپولیس: 0.47
2-لیورپول: 0.72
3-یوونتوس: 0.92
4-بایرن مونیخ: 1.04
5-بارسلونا: 1.14

اما در مدل امتیاز گیری پرسپولیس تیم موفقی بوده است و طبیعتا به همین دلیل است که در صدر جدول قرار دارد. لیورپول در هر بازی به طور میانگین 2.82 امتیاز کسب کرده است که این آمار فوق العاده ای است. این تیم در 29 بازی 82 امتیاز کسب کرده است. تیم دوم یووه است که در 26 بازی 63 امتیاز به دست آورده است. تیم سوم هم پرسپولیس است. معدل امتیاز این تیم از هر بازی 2.23 است. پرسپولیس در 21 بازی 47 امتیاز به دست آورده است. تیم چهارم بایرن مونیخ است. این تیم در 25 بازی 55 امتیاز کسب کرده است. بارسا هم تا به این جای کار 58 امتیاز را در 27 بازی به دست آورده است.

 

 

معدل کسب امتیاز از سوی تیم های مورد اشاره در هر بازی از این قرار است:

معدل کسب امتیاز در هر بازی

1-لیورپول: 2.82
2-یوونتوس: 2.42
3-پرسپولیس: 2.23
4-بایرن مونیخ: 2.2
5-بارسلونا: 2.14

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.