به گزارش “مجله ایما”، در فصل نقل و انتقالات زمستانی اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی آرتورو ویدال، هافبک باتجربه و شیلیایی بارسلونا از این تیم منتشر شده و به نظر می رسید او خواهان بازگشت به سری آ است، اما در آن مقطع ارنستو والورده با رخ دادن این اتفاق مخالفت کرد.

 

 

نشریه کالچومرکاتو مدعی شد اگرچه به نظر می رسید اینتر بخت اول خرید آرتورو ویدال باشد، اما این بازیکن در پایان ماه دسامبر به مدیران یوونتوس از تمایل به انتقال به این تیم گفته بود و گزینه اول او اینتر نبوده است. اما این خد یوونتوس بوده که علاقه ای به خرید آرتورو ویدال نشان نداده و بدین ترتیب این انتقال منتفی شده است.

 

البته هافبک باتجربه بارسا در ادامه علاقمند به انتقال به اینتر شده، اما در نهایت بارسلونا او را حفظ کرده است. اما به نظر می رسد این پرونده دوباره در فصل تابستان پیش رو به جریان افتاده و نراتزوری برای خرید آرتورو ویدال اقدام خواهد کرد. بارسلونا به شدت به دنبال خرید لائوتارو مارتینز، مهاجم 22 ساله و گلزن اینتر بوده و ممکن است برای تسهیل این انتقال، آرتورو ویدال نیز به عنوان بخشی از قرارداد راهی ایتالیا و باشگاه اینتر شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.