به گزارش “مجله ایما”، این روزها باشگاه پرسپولیس مشکلات مالی بسیار زیادی دارد و مدیریت این باشگاه در شرایطی که هواداران انتظار تامین این منابع مالی را داشتند، درصدد ارسال لایحه دفاعی و ایجاد فرصت در استیناف فیفا و حتی دادگاه عالی ورزش است تا شاید در آینده بتواند این مبلغ را تامین کند. البته تا آن زمان طبیعتا سودهای 5 درصد نیز هر بار اضافه خواهند شد.

 

یکی از پرونده های سنگین باشگاه پرسپولیس در موضوع گابریل کالدرون است. کسی که مدیرعامل سرخ ها در نیم فصل ترجیح داد با او قطع همکاری کند و یحیی گل محمدی را به این تیم بیاورد. اما این قطع همکاری در حالی صورت گرفت که قسط دوم سرمربی سرخ ها و همچنین برخی از پاداش های او پرداخت نشد.

 

حالا سرمربی آرژانتینی علاوه بر 300 هزار دلار قسط دوم، طلب 250 هزار دلار غرامت و چند هزار پاداش هم کرده که در مجموع رقمی حدود 600 هزار دلار را به پرسپولیس تحمیل می‌کند.

 

اما مدیریت پرسپولیس اعتقاد دارد که آن ها تنها 300 هزار دلار به گابریل کالدرون بدهکار هستند و حالا لایحه دفاعی را نیز به فیفا ارسال کرده اند. باید دید فیفا در نهایت رای را به کدام طرف خواهد داد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.