دانلود سریال یاغی

ماتیس دلیخت مدافع هلندی یوونتوس با ستایش از کریستیانو رونالدو همبازی بزرگ پرتغالی‌اش در این تیم می‌گوید رونالدو بزرگترین فوتبالیست این نسل است.

 

 

دلیخت که این فصل بعد از انتقالش به یوونتوس از آژاکس فرصت بازی کردن و تمرین در کنار ابرستاره پرتغالی را داشته ضمن تمجید از او در گفتگو با توتواسپورت گفت: رونالدو بهترین فوتبالیست این نسل است و برای جوانترها الگویی فوق‌العاده است. من همیشه سعی می‌‌کنم با دقت کردن به رونالدو الگو گرفتن از او بازیکن بهتری بشوم. او حتی در تمرینها هم جدیت و شور و شوق فوق‌العاده‌ای دارد و آدم اصلا باورش نمی‌شود که سن او 35 سال باشد.

 

مدافع هلندی یوونتوس در ادامه گفت: ما تیم خیلی خوبی داریم که بازیکنان درجه‌یکی دارد. جالب‌تر از همه ولی بازیکنان اهل آمریکای جنوبی هستند. من علاوه بر رونالدو از کیفیت پائولو دیبالا و رودریگو بنتانکور هم لذت می‌برم. هر دوی آنها تکنیک بی‌نظیری دارند. به خصوص رودریگو که کمتر از آنچه باید به او توجه شده. او آینده درخشانی در پیش دارد. 

 

 

دلیخت در ادامه از بوفون دروازه‌بان کهنه‌کار یووه هم تمجید کرده و گفت: جیجی عملا در نقش پدر من است. او 42 ساله است! تصورش را بکنید. ولی واقعیت این است که وقتی در حال بازی است اگر نگاهش کنید می‌گویید امکان ندارد بیشتر از 30 سال داشته باشد. او مرد بزرگی است و هر وقت به او نیاز داشته باشم به من نه نمی‌گوید. من که از او درسهای زیادی یاد می‌گیرم.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.