مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

رضا دهقانی بازیکن جوان نساجی مازندران که به صورت قرضی از سپاهان در این تیم بازی می کند در گفتگو با “” در رابطه با آخرین شرایط این تیم گفت: از چهارم تمرینات را شروع کردیم. یکی دو جلسه تمرین کردیم و بعد تمرینات تعطیل شد. الان هم جداگانه در خانه تمرین خواهیم کرد تا شرایط بدنی‌مان حفظ شود.

دهقانی در مورد حضور فکری در نساجی مازندران اضافه کرد: آقای فکری کارنامه مشخصی دارد. مربی خوب و باشخصیتی است. ضمن اینکه باید تشکر ویژه ای داشته باشم از آقای مهاجری که در روزهای سخت و بی پولی باشگاه تمام تلاشش را کرد و حتی از سلامتی اش مایه گذاشت. آقای فکری هم مربی با دانشی است. در دوران بازیگری هم بازیکن بسیار موفقی بوده است و امیدوارم بتوانیم با ایشان نتایج خیلی خوبی بگیریم.

او در رابطه با اینکه آیا در پنجره زمستانی پیشنهاداتی داشته یا خیر عنوان کرد: در نیم فصل با توجه به بندی که در قراردادم بود می توانستم جدا شوم. ضمن اینکه من شرایط خوبی در نساجی دارم و البته نساجی هم شرایط خوبی نداشت و درست نبود که این تیم را در این شرایط رها کنیم. البته هیچ منتی بر هواداران نیست. من با دلم نساجی مازندران را انتخاب کردم. من نیم فصل از پرسپولیس پیشنهاد داشتم و حتی به آقای سیف الله پور سرپرست باشگاه هم تماس گرفته بودند ولی ایشان گفته بودند که من بازیکن قرضی هستم و امکان این انتقال وجود ندارد.

وینگر تیم نساجی مازندران در مورد بلاتکلیفی تیم ها در این مقطع نیز بیان کرد: از مسئولین فدراسیون و سازمان لیگ می خواهیم که زودتر تکلیف را روشن کنند. الان شرایط خوبی نداریم و نمی دانیم که لیگ برگزار می شود یا نه. بازیکنان الان میان زمین و هوا گیر کرده اند. آقای فکری هم می خواست که بازیکنان در شرایط بازی بمانند ولی خب شرایط سلامتی بازیکنان هم مهم است و اگر قرار باشد خدایی ناکرده بازیکنی از لیگ بیماری کرونا بگیرد تمام کردن لیگ خیلی بهتر است.

او در پایان گفت: از مردم می خواهیم که در خانه بمانند و زنجیره اش قطع شود تا بتوانیم به امید خدا روزهای خوبی را در ایران شاهد باشیم.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.