مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، در این زمینه لیگ برتر فوتبال انگلیس بیانیه زیر را منتشر کرده است:

« با استناد به بیانیه ای که دولت انگلیس منتشر کرده است، تمام بازی های این هفته لیگ طبق برنامه برگزار خواهد شد.»

در ادامه این بیانیه آمده است:« در حالی که نخست وزیر توصیه داشته که در شرایط فعلی تمام مسابقات ورزشی طبق برنامه تعیین شده ادامه پیدا کند، او همچنین تاکید کرده که دولت در حال بررسی شرایط است تا تمامی رویدادهای عمومی نظیر ورزش را ممنوع اعلام کند»

 

در ادامه این بیانیه از نگاه مسئولین لیگ برتر انگلیس آمده است که آنها همکاری نزدیکی با باشگاه های کشور، دولت، سهامداران و سایر افراد ذی نفع در این ماجرا خواهند داشت و بهترین تصمیم را اتخاذ خواهند کرد. در این بین اعضای باشگاه ها و هواداران نیز از اهمیت بسیاری برخوردار هستند و ما خود را موظف می دانیم که توصیه های بهداشتی دولت را مدنظر داشته باشیم.»

 

در پایان این خبر بسیار مهم که برخلاف روند معمول این روزهای دنیا به شمار می رود، اعلام شده که خبرهای جدید در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ویروس کرونا حال نزدیک به 120 کشور را درگیر خود کرده و بسیاری از کشورها برگزاری رویدادهای عمومی را لغو کرده اند؛ با این حال لیگ جزیره که پولساز ترین لیگ فوتبال دنبال نیز به شمار می رود، هنوز زیر بار برگزار نشدن بازی ها نظیر تصمیمی که در ایتالیا اتخاذ شده یا ادامه بازی ها بدون حضور هواداران که کشورهایی نظیر آلمان آن را دنبال می کنند، نرفته است.

بی شک ضررهای مالی هنگفتی که لغو بازی ها یا انجام آنها بدون حضور هواداران به همره دارد، مهم ترین دغدغه مسئولان لیگ برتر فوتبال انگلیس به شمار می رود.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.