“” رئیس هیئت مدیره سابق استقلال که پیش از این در وزارتخانه ورزش به عنوان معاونت کل استعدادیابی فعالیت میکرد و پست های مختلفی از جمله مدیریت باشگاه بانک سرمایه و همچنین ریاست اداره کل تربیت بدنی استان مازندران را برعهده داشته حالا مهم ترین شغل زندگی طولانی حرفه ای اش در ورزش ایران را از وزیر ورزش دریافت خواهد کرد.

 

احمد سعادتمند جانشین علی فتح الله زاده خواهد شد که به دلیل بیماری کرونا بعد از انتصاب به سمت مدیرعامل به ساختمان باشگاه در سعادت آباد رفت اما با گذشت چند روز و با بررسی شرایط و اوضاع و با شیوع بیماری کرونا در کشور از پستی که به آن بسیار هم علاقه داشت کنار کشید تا راه برای بازگشت احمد سعادتمند که سال گذشته از  ریاست هیئت مدیره کنار رفته بود باز شود.

 

سعادتمند که در ابتدای سال  برادر خود را نیز از دست داده بود از روز دوم فروردین کارش را در تهران آغاز کرده و با رایزنی ها و لابی های مختلف در نهایت حکم خود را به عنوان مدیر دریافت کرد تا استقلال پس از ماه ها صاحب مدیرعاملی شود که قرار است مسائل مختلف و در هم پیچیده باشگاه را در روزهای آینده حل کند.

در شرایطی که بزرگترین مشکل استقلال در ماه های گذشته مالی بوده است سعادتمند با همراهی اسپانسری که قول تزریق 15 تا 20 میلیارد را به باشگاه داده وارد عرصه شده و قصد دارد به سرعت پرونده های ملتهب کنونی این باشگاه را با پرداخت جریمه ها حل کند. او در گام اول باید به مسئله پرونده های خارجی بپردازد و سپس بحث پرداخت به ستارگان خارجی فعلی و همینطور بازیکنانی که از دریافتی های خود راضی نیستند را سامان دهد.بازیکنانی که به دلیل عدم پرداخت حقوق از طرف باشگاه در شب عید هفته گذشته پست های هماهنگی علیه مدیران باشگاه منتشر کردند.

 

انتصاب سعادتمند در حالی است که دو عضو قدیمی تر هیئت مدیره باشگاه خلیل زاده و موسوی که به همراه حجت  نظری و خود سعادتمند 4 عضو هیئت مدیره بودند (که این هم از نظر آئین نامه اشکال دارد) بعد از اختلافات شدیدی که در حین کار برای استقلال بینشان پیش آمدبه این نتیجه رسیده‌ بودند که باید ائتلاف کنند تا خود سکان  استقلال را در دست داشته باشند اما هر یک از این دو مشکلاتی دارند که باعث شد کار سعادتمند با همراهی معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش تسریع شود و او به عنوان مدیرعامل جدید استقلال حکم بگیرد.

حالا وزارت ورزش باید دو عضو جدید به باشگاه اضافه‌ کند و کار تیم جدید آغاز شود.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.