دانلود سریال یاغی

”” بیژن ذوالفقارنسب رییس کانون مربیان فوتبال ایران در گفت و گو با ایسنا درباره بیانیه این کانون درباره اتمام لیگ اظهار کرد:‌ نظر همه اعضای هیات مدیره کانون مربیان فوتبال ایران گرفته شده و همه موافق این بیانیه بودند. دیشب در یک کانال دیدم که آقای نکیسا گفته بود در جریان نبوده است. امروز ولی تکذیب کرد و صراحتا نظرش را گفته است.

 

او درباره اینکه آیا امکان‌پذیر نیست که لیگ فصل آینده با تاخیر برگزار شود تا این فصل بدون فشردگی به پایان برسد هم توضیح داد: به دلیل بازی‌های باقی مانده تیم ملی و لیگ قهرمانان آسیا این مساله امکان‌پذیر نیست. من جایی ندیدم این موضوع مطرح شده باشد حتی در بین کشورهای اروپایی.

 

ذوالفقارنسب درباره پیشنهاد کانون برای مشخص شدن قهرمان و تیم‌های صعود و سقوط کننده هم بیان کرد:‌ ما یک راهکار مشخص کردیم. ۹ هفته به پایان این فصل باقی مانده است.  پیشنهاد ما این است که امتیاز بازی‌های فصل آینده برای ۹ هفته این فصل هم در نظر گرفته شود. به طور مثال پرسپولیس و پیکان یک بازی در این ۹ هفته با یکدیگر دارند. فصل آینده که آن‌ها با هم بازی کنند امتیاز آن مسابقه علاوه بر فصل آینده برای فصل ۹۹-۹۸ هم در نظر گرفته می‌شود. یعنی با یک بازی برای دو بازی امتیاز در نظر گرفته شود تا جدول مسابقات فصل ۹۹-۹۸ بعد از ۹ هفته و تیم قهرمان و تیم‌های سقوط کننده مشخص شود.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.