به گزارش “مجله ایما”، ادن هازارد در تابستان و پس از کش و قوس‌های فراوان از چلسی به رئال مادرید پیوست تا بالاخره به رویای خود یعنی پوشیدن لباس سفید کهکشانی‌ها دست یافته باشد.

 

اوضاع اما برای ستاره بلژیکی خیلی خوب پیش نرفت و هازارد فصل را با مصدومیت آغاز کرد. بعد از بازگشت به میادین، هازارد در دیدار برابر پاری سن ژرمن دچار یک مصدومیت شدید شد و حدود دو ماه از میادین دور بود. این اما پایان بد شانسی های ستاره ۲۹ ساله رئال مادرید نبود و بلافاصله پس از بهبود مصدومیت، او در دیدار هفته گذشته برابر لوانته دچار مصدومیت شد تا به نوعی فصل برای او پایان یافته تلقی شود.

 

 

 

 

دقایقی پیش اما عمل جراحی روی مچ پای ادن هازارد انجام شد و در همین رابطه نیز باشگاه رئال مادرید بیانیه منتشر کرد که در بخشی از آن آمده است: ” عمل جراحی ادن هازارد در ناحیه مچ پا با موفقیت کامل و در کلینیک پزشکی دالاس آمریکا انجام شد.”

 

حالا باید منتظر ماند و دید ستاره بلژیکی رئال مادرید تا چه زمانی از میادین دور خواهد بود و آیا به چند دیدار پایانی رئال در فصل جاری خواهد رسید یا خیر؟

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.