دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، الکساندر چفرین، رئیس یوفا در اجلاس این اتحادیه که در شهر آمستردام برگزار می‌شود اعلام کرد که قوانین فایننشل فیرپلی یوفا در آینده نیاز به تغییر خواهد داشت و احتمالا مورد بازبینی قرار خواهد گرفت. با اینحال چفرین از محرومیت دوساله باشگاه منچسترسیتی در لیگ قهرمانان دفاع کرده و گفت یوفا از این تصمیم خود دفاع خواهد کرد. منچسترسیتی علیه این تصمیم یوفا به دادگاه عالی ورزش شکایت کرده و تقاضای فرجام کرده است.

 

یوفا ماه گذشته میلادی باشگاه منچسترسیتی را به تخطی از قوانین فایننشل فیرپلی متهم کرد. این قوانین به این منظور طراحی شده که باشگاه‌های فوتبال به جای اینکه تنها به سرمایه‌های مالکین ثروتمند متکی باشند، مجبور شوند متناسب با درآمدی که بدست می‌آورند هزینه کنند.

 

 

رئیس یوفا در این باره گفت:” هنوز خیلی زود است که بخواهیم بگوییم قوانین فایننشل فیرپلی در آینده به چه صورتی خواهد بود ولی ما درباره این مساله در حال فکر کردن هستیم و احتمالا مجبور می‌شویم این قوانین را با توجه به شرایط جدیدی که پیش آمده تغییر بدهیم و با شرایط موجود فعلی سازگار کنیم. این سیستم البته خیلی موفق بوده ولی متخصصین ما در حال بحث و بررسی تغییرات احتمالی هستند و من حدس می‌زنم این تغییرات به زودی اعمال خواهد شد”.

 

چفرین در ادامه صحبتهایش گفت:” من به عنوان یک وکیل برای سیستم فایننشل فیرپلی احترام زیادی قائلم. ما در این پروسه یک نهاد بازرسی داریم و همینطور یک نهاد حقوقی و در نهایت هم البته تیمها می‌توانند از دادگاه عالی ورزش در لوزان تقاضای فرجام کنند. برخی مدیران اجرایی کار کردن با یک نهاد مستقل را مشکل‌زا می‌دانند ولی این به نظر من یک مزیت است”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.