“”، به نظر می رسد دوران چهار ساله حضور پل پوگبا در منچستریونایتد رو به پایان بوده و این ستاره فرانسوی به زودی از جمع بازیکنان شیاطین سرخ جدا خواهد شد. هم برادر پل پوگبا و مینو رایولا اخیرا مدعی شده اند او از شرایطش در اولدترافورد رضایت نداشته و احتمال جدایی او از یونایتد وجود دارد.

 

 

اگرچه از دو تیم یوونتوس و رئال مادرید به عنوان دو مشتری احتمالی پل پوگبا نام برده شده، اما امروز نشریه توتو اسپورت مدعی شد یوونتوس نمی خواهد هزینه بالایی برای خرید این بازیکن پرداخت کند و خبری از ارقامی در حدود 100 میلیون یورو برای انتقال پل پوگبا به تورین نیست.

 

قرارداد پل پوگبا در تابستان سال 2021 با منچستریونایتد به پایان خواهد رسید و اگر شیاطین سرخ تا تابستان قادر به تمدید قرارداد این بازیکن نباشند، سال بعد پل پوگبا می تواند به رایگان اولدترافورد را ترک کند. به همین دلیل یونایتد احتمالا مجبور است پل پوگبا را با قیمتی پایین تر از حد انتظار به فروش برساند و یوونتوس نیز خواهان مذاکره با این باشگاه و استفاده از همین شرایط است. پل پوگبا در فصل جاری تقریبا بیشتر بازی ها را به دلیل مصدومیت از دست داده و مدت هاست در ترکیب یونایتد به میدان نرفته است.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.