“” نماینده های 20 تیم حاضر در لیگ برتر انگلیس از ساعاتی پیش در جلسه ای به صورت ویدئو کنفرانس شرکت کردند تا در مورد آینده این رقابت ها تصمیم گیری کنند. دیدار لسترسیتی و استون ویلا دوشنبه هفته گذشته آخرین دیداری بود که در لیگ برتر برگزار شد و پس از اینکه تست کرونای میکل آرتتا سرمربی آرسنال مثبت اعلام شد از جمعه گذشته بازی ها تا چهارم آوریل به تعویق افتاد.

بعدی به نظر می رسید بازی ها از این تاریخ از سر گرفته شوند چرا که شرایط انگلیس از لحاظ شیوع کرونا مثبت نیست و روز به روز بر تعداد مبتلایان اضافه تر می شود.

خیلی از باشگاه ها امیدوارند که بازی ها به نحوی به اتمام برسند و البته باشگاه هایی مثل وستهام نیز خواهان باطل شدن فصل هستند. این فرضیه هم وجود دارد که در صورت از سرگیری فصل بازی ها پشت درهای بسته برگزار شود و تا اواخر ژوئن نیز ادامه داشته باشد.

طبق ادعای بی بی سی نماینده های باشگاه ها در جلسه امروز نظرات خود را رد و بدل کردند و هر کدام طرحی را برای ادامه لیگ یا تعطیلی ان ارائه دادند.

در نهایت نیز تصمیم بر این شد که بازی ها تا 10 آوریل یعنی 30 اردیبهشت به تعویق بیفتد و سپس در ان مقطع جلسه ای دیگر تشکیل خواهد شد و در صورت مثبت بودن شرایط لیگ از سر گرفته خواهاد شد.

 

لیورپول بدون شک نگران ترین باشگاه است چرا که تنها دو برد تا قهرمانی فاصله دارد و تعطیلی فصل یک فاجعه برای این باشگاه تلقی می شود.

در همین رابطه مدیر اجرایی برایتون معتقد است که فصل به هر طریقی باید ادامه یابد و در تاریخی مشخص نیز  به اتمام برسد:« هر لیگ به این امید شروع می شود که پس از انجام هفته پایانی به اتمام برسد. در انگلیس 38 هفته بازی باید برگزار شود و ما می خواهیم این مهم به انجام برسد.»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.