دانلود سریال یاغی

“” طی روزها و هفته های اخیر مسابقات مختلفی در سراسر جهان به دلایل ویروس کووید ١٩ معلق شده و حالا یوفا اعلام کرده که دو تورنمنت مهم قاره سبز یعنی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا لغو و به تعویق افتاده است.  

رقابت های لیگ اروپا در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی در پی شیوع ویروس کرونا متوقف شد و برخی بازی های این مرحله هنوز مشخص نشده است.

در لیگ اروپا هم تیم ها در مرحله یک شانزدهم نهایی متوقف شده اند و ویروس کرونا سرنوشت دومین تورنمنت معتبر اروپا را نیز به ابهام فرو برده است.  

طبق برنامه قرار بود فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ ٣٠ می در شهر استانبول ترکیه برگزار شود و ٢٧ می هم در شهر گدانسک لهستان فینال تورنمنت لیگ اروپا برنامه ریزی شده بود.

 

یوفا حالا گفته این دو مسابقه به تعویق افتاده و هنوز تصمیمی برای اعلام زمان برگزاری آنها ندارد ولی رییس یوفا الکساندر چفرین در بیانیه ای که منتشر شده تاکید داشته که گزینه های در دسترس برای اعلام زمان بعدی بررسی خواهند شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.