مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” اسکوچیچ که امروز از کرواسی با برنامه نوروز فوتبالی صحبت می کرد درباره موضوع دستیاران در تیم ملی گفت که پرونده این موضوع بسته شده و به کریم باقری کاپیتان سابق تیم ملی در این سمت برای او و تیم ملی کافیست. بنابر آنچه که اسکوچیچ درباره آن صحبت کرد به نظر می رسد او قصد دارد با همین دو دستیار خارجی و البته کریم باقری ادامه دهد.

 

با این وصف استنباط این بود که وحید هاشمیان که از زمان انتخاب مارک ویلموتس به عنوان دستیار او در کادر تیم ملی حضور داشت این سمت را به همبازی سابق خودش در تیم ملی واگذار کرده است. البته بین اسکوچیچ و هاشمیان جلساتی در اسفندماه سال گذشته برگزار شده بود که درصورت پذیرش شروط دو طرف این همکاری قابل ادامه بود. هاشمیان در هفته گذشته در یک گفتگوی تلویزیونی درباره همکاری با دراگان اسکوچیچ گفته بود اگر شروطش پذیرفته شود در تیم ملی ادامه خواهد داد. او تاکید داشت که شروطش مالی نبوده اند.

 

اما درحالیکه رسانه ها مشغول تنظیم خبر در این باره بودند سخنگوی فدراسیون فوتبال در توییتی اعلام کرد آنچه در برنامه گفته شده مدنظر اسکوچیچ نبوده و او صحبتی درباره پایان همکاری هاشمیان مطرح نکرده و موضوع همکاری به قوت خود باقی است.اسکوچیچ به هم گفت بحث او تنها درباره دستیاران خارجی بوده و اینکه قصد ندارد خارجی دیگری به تیم ملی اضافه کند.

 

 

هاشمیان از معدود ایرانیانی است که بالاترین مدرک مربیگری را با حضور در کلاس های مربیگری در اروپا و آلمان گذرانده و همچنین مدتی را نیز در یکی از تیم‌های دسته پایین آلمان مربیگری کرده است. او در شرایطی که تیم ملی در حالت استندبای قرار دارد فعلا عضو کادر فنی تیم ملی است .

 

 

بجز او کریم باقری و دو دستیار اهل کرواسی شامل یک مربی دروازه‌بانی و البته کادر آنالیز و پزشکی کادر آینده تیم ملی را تشکیل خواهند داد.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.