به گزارش “مجله ایما”، در تابستان گذشته و بعد از بازگشت از بایرن مونیخ به مادرید، کمتر کسی تصور می کرد زین الدین زیدان خواهان ادامه همکاری با خامس باشد، اما در نهایت و با توجه به عدم موفقیت رئال مادرید در جذب گزینه های مورد نظر، در نهایت این هافبک کلمبیایی در برنابئو ماندنی شد.

 

 

علیرغم شروعی قابل قبول در ابتدای فصل، یک مصدومیت بدموقع در ماه نوامبر باعث دوری خامس از ترکیب رئال مادرید شد و در ادامه و با توجه به درخشش دیگر هافبک های این تیم، زیدان تمایلی به حضور خامس در ترکیب ثابت تیمش نشان نداد. قرارداد خامس در تابستان سال 2021 با رئال مادرید به پایان خواهد رسید و رئال مادرید از همین حالا به فکر فروش این بازیکن است.

 

نشریات اسپانیایی خبر از علاقه یوونتوس به جذب خامس داده اند. این هافبک خلاق رابطه خوبی با کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی بیانکونری داشته و رونالدو در گذشته نیز به حضور او در تورین ابراز علاقه کرده بود. رئال مادرید می داند در صورت عدم فروش خامس در تابستان پیش رو، مجبور است سال بعد این بازیکن را رایگان واگذار کند و به همین دلیل مشکلی با جدایی خامس نخواهد داشت. خامس تابستان سال گذشته نیز تا آستانه انتقال به ناپولی پیش رفت، اما در نهایت این مورد منتفی شد و ممکن است در سال 2020 در نهایت شاهد حضور این بازیکن در سری آ و البته یوونتوس باشیم. ستاره کلمبیایی در این فصل هفت بازی در لالیگا انجام داده و یک بار هم گلزنی کرده است.

 

 

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.