دانلود سریال یاغی

لروی سانه در نقل و انتقالات تابستانی گذشته تا آستانه جدایی از منچستر‌یونایتد و پیوستن به بایرن مونیخ پیش رفت اما مصدومیت شدید و بعد موقع او پیش از آغاز فصل باعث شد که تمام معادلات درباره این وینگر آلمانی به هم بخورد و باواریایی‌ها در آن مقطع زمانی از جذب این بازیکن منصرف شوند.

 

 

 

 

با وجود منتفی شدن انتقال سانه به بایرن در تابستان گذشته اما هنوز هم شایعات زیادی درباره پیوستن این بازیکن به تیم آلمانی شنیده می شود. حتی گفته شده که بایرن مونیخ مذاکرات اولیه را برای جذب این بازیکن انجام داده و سانه به طور قطع در نقل و انتقالات پیش رو سیتی را به مقصد بوندسلیگا ترک خواهد کرد.

 

حالا و در همین رابطه بیلد آلمان از یک رقیب جدید برای بایرن مونیخ در راه جذب لروی سانه رونمایی کرده است. بر اساس ادعای بیلد قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا یعنی لیورپول علاقه زیادی به جذب وینگر آلمانی سیتی دارد. در عین حال این نشریه مدعی شده که احتمال انتقال رسانه به لیورپول خیلی زیاد نیست و او احتمالا راهی بایرن خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.