مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

سعید رمضانی سرپرست رمضانی در این باره گفت: همانطور که در جریان هستید چند روزی است که تمرینات خود را آغاز کرده‌ایم و بازیکنان با انرژی و انگیزه بالا در تمرینات حاضر می‌شوند. فضای با نشاطی بر تمرینات تیم حاکم است و کادرفنی در تلاش است تا بازیکنان را به سطح آمادگی مطلوب برساند.

 

او ادامه داد: تنها مشکل در تمرینات ما که تنها به ما  اختصاص ندارد و سایر تیم‌ها هم درگیر آن هستند نگرانی بابت شیوع بیماری کرونا است.

 

سرپرست استقلال در مورد حواشی که این روزها اطراف باشگاه استقلال وجود دارد هم گفت: متاسفانه این روزها که استقلال در آرامش است عده‌ای که منافع خود را در خطر می‌بینند به دنبال حاشیه‌سازی و انتشار اخبار دروغ و در نتیجه برهم زدن آرامش فعلی تیم و ایجاد نگرانی برای هواداران هستند که این موضوع جای تاسف دارد.

 

رمضانی در مورد شایعاتی که در مورد نارضایتی بازیکنان از کیفیت چمن مجموعه ورزشی انقلاب به وجود آمده هم گفت: هر گونه خبری در خصوص ابراز نارضایتی بازیکنان از شرایط باشگاه و تمرینات را غیر واقعی دانسته و با صراحت می گویم این اخبار برای بر هم زدن آرامش تیم و ایجاد حاشیه منتشر می شوند.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.