“” آیرینی سانتوس که سابقه بازی کردن در تیم هایی چون سلتاویگو آلمریا بتیس گرانادا و واتفورد را در کارنامه داشته مدعی شد در جریان دو دیدار مقابل رئال مادرید مکالکاتی جنجالی با دو ستاره بزرگ این تیم در دو مقطع مختلف یعنی کریستیانو رونالدو و دیوید بکام داشته است.

 

آیرینی سانتوس گفت: “با سلتاویگو دو سال پیاپی مقابل رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو پیروز شدم. اولین پیروزی مقابل کهکشانی ها که واندرلی لوکزامبورگو سرمربی اش بود رخ داد. پیروزی دوم نیز با نتیجه 1-2 مقابل تیمی که ایکر کاسیاس فابیو کاناوارو سرخیو راموس گوتی روبینیو رونالدو رائول دیوید بکام رودفان نیستلروی … و فابیو کاپلو را به عنوان سرمربی داشت حاصل شد.

 

 

در این مسابقه من با بکام به شدت درگیر شدم. در یک صحنه من به او گفتم دیوید تو چهار سال در مادرید زندگی می کنی و یک کلمه هم اسپانیایی بلد نیستی لعنتی. من همچنین حرف هایی به او زدم که قابل انتشار نیست. این روبرتو کارلوس بود که توانست من را آرام کند.

 

در دوران حضور در بتیس با کریستیانو رونالدو روبرو شدم. در سال 2011 و در برنابئو با تساوی 0-0 رئال مادرید را متوقف کردیم. سپس رئال 1-4 ما را شکست داد. در بازی دوم رونالدو قصد داشت رابونا بزند.

 

من و کاپیتان تیم آخر بازی سمت او رفته و به رونالدو گفتیم که نیازی به انجام چنین کار نبود. من نزد رونالدو رفتم و گفتم  چرا در نیمه اول و وقتی بازی بدون گل بود چنین کاری نکردی؟ رونالدو مرا در آغوش گرفت و سعی کرد مرا آرام کند. او از من پرسید که آیا زیبایی های فوتبال را دوست ندار؟ من پاسخ دادم چرا اما کاش در نیمه اول و وقتی بازی بدون گل بود رابونا می زدی.”

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.