مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” شیخ دیاباته به عنوان سرشناس ترین چهره خارجی شاغل در لیگ برتر ایران در گفتگوی اخیر خود با فرانس فوتبال حرف های جالبی به زبان آورد که یکی از این صحبت ها پرده از رویای بزرگ مهاجم اهل مالی برای بازگشت به فوتبال فرانسه و پوشیدن پیراهن باشگاهی شاغل در لیگ یک است.

به نوشته rmcsport شاید بعضی اوقات دیاباته به خاطر سبک و ذکاوت های بزرگی که داشت طرفدارانش را سرگرم می کرد اما حالا طرفداران استقلال در ایران و فوتبال آسیا به خوبی با این تحرکات و ذکاوت های شیخ شادمانی را لمس می کنند چون گلزنی های دیاباته و تاثیرگذاری او در بدو ورود به 32 سالگی در لیگ برتر ایران نشان می دهد این بازیکن از چه توانایی و قابلیت هایی برخوردار است.

مهاجم اهل مالی که سابقه بازی برای بوردو ومتز در لیگ یک فرانسه را دارد مدعی شد اصلا به بازنشسته شدن در فوتبال ایران فکر نمی کند و رویای بزرگ او بازگشت به فوتبال فرانسه جایی که روزها و خاطرات خوشی در آن رقم زد است.شیخ دیاباته گفت:« هر اتفاقی ممکن است در این چند سال باقی مانده از دوران فوتبالم رخ بدهد. اما می خواهم کار خودم را در فوتبال اروپا به پایان برسانم و فرانسه می تواند یکی از اصلی ترین گزینه های من باشد».

 

 

او ادامه داد:« نمی دانم کدام باشگاه و تیم می تواند رویای من را برآورده کند اما اصلا دوست ندارم بشنوم که شیخ دیاباته کار خود را در فوتبال ایران به پایان رسانده است. مطمئن باشید دوست دارم به فرانسه برگردم و برای این هدف تلاش می کنم. صادقانه اعتراف می کنم در تمام مدتی که از لیگ یک فرانسه دور بودم تنها رقابت هایی که به آن فکر کردم همین رقابت ها بود. البته من چالش های دیگری هم در ذهن دارم از جمله این که لیگ عربستان را هم تجربه کنم اما نه خیلی زیاد و تنها برای یک سال».

ستاره کلیدی خط حمله استقلال اما در راه برآورده شدن آخرین رویای فوتبالی خود قصد ندارد التماس باشگاهی را بکند. شیخ تصریح کرد:« نه من نمی خواهم خواهش و درخواست کنم که بیایید با من قرارداد ببندید. می خواهم جایی بروم که هم باشگاه هم طرفدارانش به من اعتماد داشته باشند و اگر این روز فرا برسد شک نکنید که به راحتی از آن نمی گذرم.قول می دهم که شیخ دیاباته هنوز تمام نشده و هنوز گل های زیادی می تواند در لیگ یک فرانسه با این همه خط دفاع لرزان به ثمربرساند».

با این پرده برداری از رویای بزرگ شیخ دیاباته می توان گفت استقلالی ها که هنوز با تردیدهای زیادی در خصوص مفاد قرارداد مهاجم گلزن اهل مالی روبرو هستند در این شرایط که تنها دو سه سال از روزهای طلایی این بازیکن برای رسیدن به رویای خود برای بازی در فرانسه و لیگ عربستان باقی مانده برای حفظ او در سال های آتی با دشواری های زیادی روبرو خواهند بود.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.