به گزارش مجله ایما، مهدی زبیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره دیدار روز گذشته برابر پیکان گفت: بازی سختی برابر این تیم داشتیم و فکر می‌کنم این تیم را دست کم گرفته‌بودیم. پس از اینکه گل خوردیم تیم عالی بازی کرد و خدارا شکر توانستیم بازی را به تساوی بکشیم.

 

وی در ادامه درباره پاس گلش در بازی روز گذشته اینچنین توضیح داد: خدا کمک کرد، فکر می‌کنم من در نیم‌فصل نخست نتوانستم آنگونه که باید توانایی‌هایم را نشان بدهم. به استانم بازگشتم تا خیلی چیزها را دوباره ثابت کنم، در بازی روز گذشته خدا خواست تا پاس گل بدهم، احسان تاییدی هم عالی بود روی توپ تاثیر گذاشت و به من رسید که توانستم پاس به میرجوان بدهم.

 

زبیدی همچنین درباره وضعیت تیمشان و هدفشان گفت: تیم ما درست است که ۶۰ درصد دریافتی داشته اما پاداش هم خیلی روی بازیکنان تاثیر دارد. امیدوارم مسئولین به این موضوع هم توجه داشته باشند چراکه خیلی به بازیکنان روحیه می‌دهد و عامل بسیار خوبی است.

 

وینگر سوسنگردی تیم نفت مسجدسلیمان در انتها درباره مسئله کرونا نیز گفت: ما در مسجدسلیمان خوابگاه داریم و اگر یک نفر کرونا بگیرد همه ما می‌گیریم، خانواده‌های‌مان و تمام کسانی‌که به ما نزدیکند در خطر هستند. استرس داریم، هرکس هر مشکلی برایش پیش می‌آید فکر می‌کند کرونا گرفته‌است، نمی‌دانیم کرونا داریم یا نداریم. خدا کند که این مشکل هرچه زودتر حل بشود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.