دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در حوالی نیمه شب گذشته اپلیکیشن باشگاه خبری را منتشر کرد مبنی بر اینکه حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه دیگر سمتی نخواهد داشت. آنهایی که فوتبال را از نزدیک دنبال می‌کنند می‌دانند که قدوسی یار قدیمی و دست راست محمدحسن انصاری‌فرود در طول سالیان بوده و طبعا تصمیم هیات مدیره بی پاسخ نخواهد ماند.

 

جالب اینکه خود قدوسی بعد از ظهر روز گذشته با انتشار یک پست مبهم در اینستاگرامش مشخص کرده بود که در باشگاه اتفاقاتی در شرف رخ دادن است.
با این حال و تا زمان آمدن محمدحسن انصاری‌فرد روی خط برنامه فوتبال برتر کسی نمی دانست که چه اتفاقی قرار است رقم بخورد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نیمه شب روی خط آمد و ضمن انتقاد از وزیر ورزش و اعضای هیات مدیره با به زبان آوردن برخی کلمات از  جمله اینکه به او توهین و جسارت شده و رفتنش به سود پرسپولیس خواهد بود استعفای شفاهی خود را از باشگاه پرسپولیس اعلام کرد.

 

محمدحسن انصاری‌فرد که در ۷ شهریور جانشین ایرج عرب مدیرعامل پیشین پرسپولیس شده بود در شرایطی دست به این کار زد که باشگاه احکام سنگینی را برای پرداخت بدهی کادر مربیان و یک بازیکن کروات دریافت کرده و باید به سرعت مبلغی نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان را روی میز گذاشته و برای پرداخت آماده کند.

 

با استعفای انصاری‌فرد باید در انتظار واکنش نزدیکان او به این اتفاق مهم در باشگاه پرسپولیس بود

این در شرایطی است که سررسید چک های رضایتنامه یحیی گل محمدی که در نیم فصل با یک رقم سرسام آور به پرسپولیس آمد نیز مطالبه دیگری است که این باشگاه باید از خزانه خود اسکناس خارج کند. تازه این را بگذارید کنار مطالبات بازیکنان کنونی که باشگاه نتوانسته در فاصله ۹ هفته به پایان فصل آن را به مرز ۵۰ درصد هم برساند.

 

در این فشار مالی عجیب و غریب و در شرایطی که البته باشگاه پرسپولیس از نظر نیروی انسانی و کادر و بازیکنان در بهترین شرایط یکی دو دهه اخیر خود به سر می‌برد، انصاری‌فرد با انتقاد شدید از رفتار هیات مدیره اعلام کرد که در سمت خود باقی نخواهد ماند. استعفایی که شاید از این جنبه باورش دشوار باشد که به نظر مدیرعامل مستعفی پرسپولیسی‌ها دوست داشت تحت هر شرایطی تا انتهای سال در سمت خود بماند و جام قهرمانی لیگ را بالای سر ببرد.
با اتفاقات شب گذشته و در حالی‌که وزارت ورزش به عنوان رییس مجمع این باشگاه هنوز واکنش خاصی به این موضوع بسیار مهم نشان نداده و در حالی‌که نارضایتی از اتفاقات و نگرانی بابت تغییرات پیاپی آغاز شده، به نظر می‌رسد هیات مدیره پرسپولیس شامل محمدمهدی نبی، مهرداد هاشمی، رغبتی و رسول پناه امشب فرد جدیدی را به عنوان مدیرعامل باشگاه معرفی کند. چیزی که رسول پناه به عنوان رییس هیات مدیره پرسپولیس نیز در گفتگو با سایت وزارت ورزش به آن اشاره کرده و از کلمه “امروز” برای انتخاب مدیرعامل بعدی سود برده است. اتفاقی که البته با توجه به میزان نفوذ تیم رسانه ای مدیرعامل مستعفی پرسپولیس در فضای مجازی به این سادگی هم رخ نخواهد داد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.