در حالی که تقریبا تمام کشورهای جهان درگیر مبارزه با شیوع ویروس کرونا هستند ساعت ۰۹:۵۴ صبح امروز یکشنبه زلزله‌ای نسبتا شدید زاگرب کرواسی را لرزاند که موجب ترس ساکنین این شهر و البته صادق محرمی بازیکن ایرانی دینامو زاگرب شد.

 

این زلزله که قدرت ۵/۴ ریشتری داشت و در ۹ کیلومتری شهر زاگرب اتفاق افتاد علاوه بر زاگرب و بیشتر شهرهای کرواسی در کشورهای بوسنی و هرزگوین مجارستان اسلوونی و اتریش نیز احساس شد.

 

صادق محرمی مدافع ایرانی دینامو زاگرب کرواسی درباره وقوع این زلزله اظهار کرد: در حالی که در قرنطینه به سر می‌بریم کاملا زلزله را احساس کردیم و وضعیت خیلی نگران کننده بود.

 

او ادامه داد: خوشبختانه اوضاع خودم خوب است و مشکلی ندارم. امیدوار هستم برای دیگر مردم کرواسی و شهر زاگرب نیز مشکلی به وجود نیامده باشد.

 

محرمی در پایان گفت: به مردم کشورم نیز سال نو را تبریک می‌گویم برای تمام آنها آرزوی سلامتی دارم و امیدوار هستم هرچه زودتر از بحران شیوع کرونا عبور کنیم.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter