به گزارش “مجله ایما”، روزنامه انگلیسی میرر اعلام کرد باشگاه رئال مادرید، سادیو مانه، ستاره سنگالی لیورپول را به عنوان هدف اول خود در نقل و انتقالات تابستانی در نظر گرفته و در تماس با مانه این موضوع را به اطلاع او رسانده است.

 

 

مانه در فصل جاری یکی از درخشان‌ترین ستاره‌های تیم یورگن کلوپ بوده و سال گذشته هم در قهرمانی قرمزها در لیگ قهرمانان نقش قابل توجهی بازی کرد. درخشش مانه در این دو فصل باعث شده زین‌‌الدین زیدان، شیفته این مهاجم سنگالی شود.

 

زیزو خواهان انتقال مانه به برنابئو است و باشگاه رئال مادرید به ادعای میرر، در تماس با نمایندگان مانه به آنها اطلاع داده که رئال در فصل تابستان برای جذب او تلاش خواهد کرد.

 

رئال مادرید اطمینان دارد که ابراز تمایلش برای جذب مانه، ستاره سنگالی را برای ترک آنفیلد و انتقال به این باشگاه وسوسه خواهد کرد. مانه در حال حاضر تا سه سال دیگر با لیورپول قرارداد دارد و برای اینکه لیورپولی‌ها حتی بتوانند به واگذاری او فکر کنند، رئال مادرید باید پیشنهادی نجومی به آنفیلد ارسال کند.

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.