دانلود سریال یاغی

دو ماه پیش و بعد از شیوع گسترده ویروس کرونا در قاره اروپا و البته کشور اسپانیا رقابت‌های لالیگا به حالت تعلیق در آمد. با این حال طی روزهای گذشته مشخص شد مسابقات لالیگا از ماه ژوئن پیگیری خواهد شد و تیم‌ها ادامه بازی‌های خود را پشت درهای بسته و در ورزشگاه های خالی از تماشاگر برگزار خواهند کرد.

 

رئال مادرید از وقفه به وجود آمده در مسابقات استفاده کرد و در این مدت برای بازسازی ورزشگاه خانگی خود یعنی سانتیاگوبرنابئو اقدام کرد؛ کاری که پیش از این هم مسئولان رئال به دنبال یافتن فرصتی برای انجام آن بودند.

 

ادامه بازی های خانگی رئال مادرید در فصل جاری اما در ورزشگاه دی استفانو برگزار خواهد شد؛ موضوعی که به مسئولان لوس بلانکوس اجازه می‌دهد تا فرصت کافی را برای بازسازی کامل برنابئو در اختیار داشته باشند.

 

از طرف دیگر برنامه این است که از ماه سپتامبر تا نوامبر حداکثر 30 درصد ظرفیت ورزشگاه ها پر شود و سپس از نوامبر تا ژانویه نیز نیمی از ظرفیت ورزشگاه ها به هواداران اختصاص داده شود. برنامه نهایی این است که از ژانویه 2021 نیز حضور هواداران بدون محدودیت باشد. این در حالیست که تا آن زمان سانتیاگوبرنابئو آماده پذیرایی از بازی های خانگی رئال مادرید خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.