به گزارش “مجله ایما”، به نظر می رسد که ستاره انگلیسی تاتنهام یعنی هری کین دیگر تمایلی به ماندن در این تیم ندارد و از حالا شایعاتی درباره جدایی او از تیم لندنی به گوش رسیده است. غیبت احتمالی تاتنهام در رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا نیز می تواند یکی از دلایل او برای جدایی از این تیم باشد.

 

منابع نزدیک به ستاره انگلیسی تاتنهام تایید کرده اند که این بازیکن تمایل زیادی برای پیوستن به منچستریونایتد دارد. بازیکنی که می‌تواند رئیس یونایتد یعنی اد وودوارد را برای دادن هر پیشنهاد گزافی اغوا کند.

 

 

 

 

قرارداد کین با تاتنهام که در سال ۲۰۱۸ امضا شده تا ۲۰۲۴ اعتبار خواهد داشت و به همین خاطر دنیل لوی، رئیس تاتنهام، می‌تواند مبلغ بسیار زیادی را برای فروش او درخواست کند. هری کین ۲۶ ساله رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را در سر دارد؛ اتفاقی که سال گذشته در آستانه کسب با آن پیش رفت اما شکست برابر لیورپول مانع این اتفاق شد. با این وجود به نظر می رسد که هری کین گمان می کند در تاتنهام رسیدن به این امر چیزی شبیه به غیر ممکن خواهد بود؛ موضوعی که می‌تواند انتقال او به منچستریونایتد را تسهیل ببخشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.