به گزارش “مجله ایما”،لیورپول در ادامه روند حیرت انگیز خود در لیگ برتر شب گذشته با نتیجه ۳-۲ مقابل وستهام به پیروزی رسید تا همچنان فاصله ۲۲ امتیازی خود با تیم دوم یعنی منچستر‌سیتی را حفظ کرده باشد؛ موضوعی که حالا قرمزهای آنفیلد را در آستانه شکستن طلسم ۳۰ ساله و قهرمانی در رقابت های لیگ برتر قرار داده است.

 

ستاره فرانسوی منچستریونایتد اما اعتراف تلخی را درباره رقیب سنتی یعنی لیورپول مطرح کرده است. پل پوگبا گفت: ” لیورپول با فاصله زیاد در صدر جدول قرار گرفته است. لیورپول حتی با یک شکست هم روبرو نشده بنابراین باید آن ها را از همین حالا قهرمان لیگ برتر دانست. آن ها حتی از فصل گذشته که فاتح چمپیونزلیگ شدند و فصل قبل تر از آن که در فینال از رئال مادرید شکست خوردند هم قدرتمندتر شده اند‌.”

 

 

 

 

پوگبا در ادامه گفت: ” طبیعتا با توجه به رقابت همیشگی لیورپول و منچستر‌یونایتد، علاقه ای به قهرمان شدن آن ها نداریم اما با این وجود به عنوان یک رقیب و علاقه مند به فوتبال باید بگویم که آن ها قطعا شایسته حضور در این جایگاه هستند.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.