به گزارش “مجله ایما”، لیورپول دیشب و در چهارچوب بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس مهمان تیم قعر نشین واتفورد بود و نهایتاً در کمال ناباوری با نتیجه سنگین ۳-۰ از حریف خود شکست خورد تا رویای قهرمانی بدون شکست و البته کسب جام طلایی برای این تیم به پایان برسد.

 

ستاره اسکاتلندی لیورپول معتقد است که این تیم باید شکست برابر واتفورد را فراموش کند. اندی رابرتسون گفت: ” فکر می کنم که ما هنوز هم فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر می گذاریم اما با این وجود در دیدار برابر واتفورد، با لیورپولی که همه آن را در این فصل دیده بودند فاصله داشتیم و تنها می توانیم به خاطر این شکست از هواداران مان عذرخواهی کنیم.”

 

 

 

 

رابرتسون در ادامه گفت: ” واتفورد کاملا شایسته پیروزی بود و عملکردی فوق العاده را ارائه داد؛ چیزی که ما در انجام آن ناتوان بودیم. حالا باید این شکست را فراموش کنیم چرا که هنوز هم به ۴ پیروزی برای قهرمان شدن نیاز داریم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.