“”، لیورپول حالا با سرمربی آلمانی خود یعنی کلوپ در آستانه کسب قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر انگلیس بعد از ۳۰ سال قرار گرفته است. کلوپ بعد از ورود به این باشگاه چیزهای زیادی را تغییر داده و حالا لیورپول را به یکی از بهترین تیم های جهان تبدیل کرده است.

 

ستاره هلندی لیورپول یعنی جورجینیو واینالدوم تمجید ویژه‌ای از سرمربی آلمانی خود انجام داده است. او درباره کلوپ گفت: ” کلوپ بیشترین تاثیر را روی عملکرد من گذاشته است. همچنین او این باشگاه را به جایگاه اصلی خود بازگرداند. کلوپ تفکراتی را کاملاً متناسب با چیزی که باشگاه به آن نیاز داشت را پیاده کرده است.”

 

 

 

 

واینالدوم در ادامه گفت: ” او اهمیت بسیار زیادی برای بازیکنان قائل است و به همین خاطر همه ما رابطه بسیار خوبی با وی داریم. کلوپ یک مربی بسیار بزرگ به حساب می آید که در پیشرفت بازیکنان نقش مستقیم داشته است. از طرف دیگر او چیزهای زیادی درباره من می داند که دیگر مربیانم از آن بی خبر هستند. رابطه بین من و او بسیار فوق العاده است. کلوپ یک انسان بسیار مهم در زندگی من به حساب می‌آید.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.