مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، اتفاقاتی که در راستای تعویق بازی های ملی در راه جام جهانی 2022 رخ داده، سبب شده تا ایوانوویچ سرمربی تیم ملی امارات در دو راهی ماندن و ترک پست خود قرار گرفته باشد.

مسئولان فدراسیون فوتبال امارات منتظر اعلام تصمیم نهایی FIFA  و AFC در رابطه با زمان دقیق بازی ها هستند تا برای آینده سرمربی تیم ملی‌شان تصمیم گیری کنند.

ایوانوویچ صربستانی پس از اینکه امارات با فن مارویک نتایج ضعیفی گرفت، در دسامبر سال 2019 جایگزین این مربی هلندی شد ولی به نظر می رسد بدون اینکه فرصتی به او داده شود و حتی یک بازی با تیم ملی امارات را تجربه کند، درآستانه برکناری قرار گرفته است.

با توجه به اینکه پیش بینی می شود رقابت های مقدماتی جام جهانی که به تعویق افتاده، طی ماه های مارچ، جون، اکتبر و نوامبر برگزار شود، ایوانوویچ به نوعی مربی ای تمرینی خواهد بود که شاید حتی در یک بازی دوستانه هم مربی تیم ملی امارات نباشد.

مسئولان فوتبال امارات طی ساعات آینده جلسه ای برای توقف بازی های لیگ را برگزار خواهند کرد. همچنین در این جلسه احتمال لغو کردن دیدار دوستانه تیم ملی امارات برابر تاجیکستان نیز وجود دارد.

با این وصف سرنوشت ایوانوویچ که قرارداد 6 ماهه اش با فدراسیون فوتبال امارات ارزشی یک میلیون یورویی دارد، در دستان مسئولان جدید فدراسیون قرار گرفته و پنج شنبه آینده در این رابطه تصمیم گیری خواهد کرد.

تیم جدید فدراسیون فوتبال امارات حالا باید در این مورد تصمیم گیری کند که آیا می خواهند قرارداد 6 ماهه ایوانوویچ و همکارانش را تمدید کنند یا با انتخاب سرمربی جدید، رای به اخراج آنها بدهند.

با در نظر گرفتن این نکته که انتخاب ایوانوویچ در شرایط ویژه توسط فدراسیون امارات رخ داده و آنها نیز مانند فدراسیون فوتبال ایران بهترین گزینه در دسترس را انتخاب کرده اند، احتمال قطع همکاری و پایان قرارداد 6 ماهه وجود دارد.

سایت الریاضی امارات با اشاره به این نکات نوشته است که احتمالا سرمربی تیم ملی ما می تواند رکوردی در گینس به نام خود ثبت کند؛ آن هم با حضور روی نیمکت تیم ملی ما بدون هیچ آزمایشی و انجام هیچ دیدار دوستانه ای!

انتظار می رود طی ساعات آتی فدراسیون فوتبال امارات در این زمینه و همینطور برگزاری یا تعویق بازی های هفته بیستم لیگ، تصمیم قاطعی بگیرد.

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.