به گزارش “مجله ایما”، کالیاری برخلاف دو رفت لیگ ایتالیا در دور برگشت اصلا نتایج خوبی با رولاند ماران کهنه کار نگرفت تا سران باشگاه در فکر ایجاد تغییرات و بهره بردن از مربی جدیدی باشند. در این راه نام دو چهره اینتری سرشناس به عنوان گزینه های اصلی به میان آمد که سرمربی سابق استقلال هم در میان این دو چهره دیده می شد.

در حالی که اخبار از نزدیک بودن آندره آ استراماچونی به امضای قرارداد با کالیاری حکایت داشت اما به یکباره والتر زنگا به طرفداران این باشگاه معرفی شد تا دروازه بان سابق ایتالیا و نراتزوری هدایت کالیاری را برعهده گرفته بعد از سال ها دوباره به سری A بازگردد. اما این که چرا استراماچونی نتوانست هدایت کالیاری را برعهده بگیرد و این جنگ را به زنگا باخت، سئوالی بود که رسانه ها حسابی به آن پرداختند.

در این بین سایت مطرح کشور چک efotbal نیز در گزارشی از دریافت پیشنهادی دیگر از جمله باشگاه اسپال به استراماچونی پرده برداشت و نوشت:« مشخصا آندره آ به دلایلی واضح از قبول این پیشنهادات چشم پوشی می کند چون در کنار کالیاری، باشگاه اسپال و حتی اودینزه هم بارها با او مذاکرات مفصلی برای قبول هدایت این تیم ها داشتند اما استراماچونی زیر بار نرفت».

 

این سایت چک در ادامه مدعی شد برخی هواداران اسپارتاپراگ هم ایده بازگشت او به این باشگاه برای اتمام ماموریت نیمه تمام را پیش کشیدند اما گویی ماجرا به جای دیگر و ایران مربوط می شود جایی که وکلای آندره آ درگیر پرونده حقوقی با باشگاه سابق او استقلال تهران هستند که پای مبلغی در حدود 750 هزار دلار در میان است.

با این تفاسیر می توان این گونه برداشت کرد اگر استراماچونی در این فصل صاحب تیمی جدید باشد بهترین خبر ممکن برای باشگاه استقلال و مدیرجدیدش علی فتح ا.. زاده خواهد بود تا یکی از چالش های مهم پیش روی خود برای بستن پرونده حقوقی با مربی ایتالیایی را به خیر و خوشی به بایگانی بفرستد گرچه تاکنون سرمربی سابق آبی ها زیر بار این موضوع نرفته است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.