دانلود سریال یاغی

“”، شیوع ویروس کرونا در هفته های اخیر شرایط را برای بازیکنان دشوار ساخته و بیشتر تیم ها به بازیکنان خود دستور داده اند تا اطلاع ثانوی و در حالت قرنطینه بمانند تا مبادا به این ویروس خطرناک مبتلا شوند، کاری که میسون مونت اخیرا از انجام آن سر باز زده است.

 

 

هافبک جوان انگلیسی روز یکشنبه در کنار ستاره وستهام و بهترین دوست خود دکلان رایس در یک زمین فوتبال در نزدیکی بارنت مشاهده شد. این در حالیست که با توجه به مثبت بودن تست کالوم هودسون اودوی در هفته گذشته، باشگاه چلسی به بازیکنان خود دستور داده بود در قرنطینه بوده و مواظب باشند به این ویروس مبتلا نشوند، اما به نظر می رسد میسون مونت از این دستور سرپیچی کرده و به همین دلیل مجبور به عذرخواهی از مدیران باشگاه شده است.

 

زمین تمرین چلسی نیز فعلا بسته خواهد بود و تمرینات این تیم احتمالا از تاریخ 23 مارس دوباره از سر گرفته می شود. هنوز مشخحص نشده که ادامه رقابت های لیگب برتر از چه زمان آغاز خواهد شد و همین سردرگمی شرایط را برای تیم های انگلیسی دشوار ساخته است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.