“” پرویز اسماعیلی سفیر ایران در کرواسی در پاسخ به خبرنگار پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در خصوص آخرین وضعیت لژیونرهای ایرانی فعال در کرواسی توصیح داد: آقای یوسف کرمی قهرمان ارزنده و سرمربی باشگاه تکواندوی یاسترب در زاگرب در دوران تعطیلی لیگ تکواندوی کرواسی از طریق ویدیو کنفرانس و فضای مجازی شاگردان خود را آموزش می دهد و تحت نظر فنی دارد.

وی گفت : قرار بود در ابتدای ماه آوریل هشتمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو باشگاههای اروپا با محوریت باشگاه یاسترب در کرواسی برگزار شود که به دلیل بیماری کرونا به تعویق افتاده است.

سفیر ایران در کرواسی در مورد وضعیت صادق محرمی نیز گفت: آقای محرمی از بازیکنان محبوب و با عملکرد فنی بالا در باشگاه دینامو زاگرب است که ایشان هم به دلیل تعطیلی موقت لیگ کرواسی که احتمالا تمدید هم می شود به طور شخصی تمرینات ورزشی خود را در زاگرب ادامه می دهد.

وی همچنین افزود: آقای مهدی مهدی خانی بازیکن شاخص و جوان کشورمان هم که در باشگاه واراژدین توپ می زند بحمدالله در سلامت است و حداقل تا ۲۰ آوریل (اول اردیبهشت) به دلیل تعطیلی لیگ های اروپایی تمرینات شخصی خود را در شهر واراژدین در شمال کرواسی پیگیری می کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.