دانلود سریال یاغی

لودویک دلشات یک وکیل سوییسی است که طی یکی دو سال گذشته درپرونده های فیفایی با باشگاه های ایرانی و به خصوص تراکتور همکاری داشت و در همه پرونده های شکایت از باشگاه تبریزی بازنده شد. این وکیل اما نماینده فدراسیون فوتبال در پرونده شکایت مارک ویلموتس شد و سر و صدای زیادی به راه انداخت.

حالا اما دلشات در یک اقدام عجیب وکالت بازیکن سابق تراکتور را در پرونده شکایت از این باشگاه برعهده گرفته است. کوین فورچونه مهاجم فرانسوی که نیم فصل اول لیگ نوزدهم در تراکتور بود و بعد از آن بدون اطلاع تبریز را ترک کرد بابت مطالباتش از فیفا شکایت کرده و جالب اینکه دلشات وکالت او علیه تراکتور را برعهده دارد! به عبارت بهتر وکیلی که تا چند وقت قبل برای باشگاه تراکتور کار می‌کرد حالا علیه این تیم شده و امیدوار است آنها را محکوم کند.

گفتنی است؛ تراکتور نیز از فورچونه به فیفا شکایت کرده و باید دید در نهایت مسئولان فدراسیون جهانی چه تصمیمی درباره این پرونده خواهند گرفت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.