دانلود سریال یاغی

عملکرد درخشان کای هاورتز در این فصل در ترکیب لورکوزن باعث شده بسیاری از تیم های اروپایی برای خرید او وارد عمل شوند و بلیچرریپورت مدعی شد امکان دارد منچسترسیتی نیز به زودی به طور جدی برای جذب این مهره ارزشمند اقدام کند.

 

 

طبق ادعای این نشریه منچسترسیتی بیش از یک سال است در فکر خرید کای هاورتز ستاره جوان لورکوزن است و اگر لروی سانه این باشگاه را برای انتقال به بایرن‌ مونیخ ترک کند آنها به طور جدی تر برای جذب این ستاره آلمانی و جوان وارد عمل خواهند شد. البته در حال حاضر چلسی نیز برای انتقال کای هاورتز دست به اقدام زده و قصد دارد بعد از تیمو ورنر دومین ستاره جوان فوتبال آلمان را نیز در بازار نقل و انتقالات جذب کند.

 

البته به نظر می رسد در حال حاضر بایرن مونیخ جدی ترین مشتری کای هاورتز محسوب می شود و حتی برخی منابع خبر از توافق آنها با لورکوزن برای انتقال این ستاره جوان داده اند. چندی پیش عنوان شد باشگاه لورکوزن پیشنهاد 80 میلیون یورویی رئال مادرید برای خرید کای هاورتز را رد کرده است.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.