به گزارش”مجله ایما”، پرونده رقابت های هفته هفدهم لیگ امارات در حالی بسته شد که بن یاس با هدایت وینفرد شفر آلمانی در مصاف با شباب الاهلی با یک گل شکست خورد تا همچنان روندی پرفراز و نشیب را در پی بگیرد.

بعد از این بازی وینفرد شفر سرمربی بن یاس در کنفرانس خبری خود با دفاع از عملکردش در این تیم گفت:« ما به بهترین تیم حال حاضر امارات باختیم. فکر نمی کنم تیمی قدرتمندتر از شباب الاهلی در حال حاضر در امارات وجود داشته باشد و ما تنها با یک گل به آنها باختیم».

او ادامه داد:« شباب الاهلی گران ترین و پرستاره ترین تیم امارات است اما با این وجود ما دو نیمه متفاوت مقابل آنها داشتیم که می توانستیم بازنده هم نباشیم اما وقتی نتوانی از موقعیت های خود بهره ببرید حتما باید تاوان پس بدهید».

بن یاس در پایان هفته هفدهم لیگ امارات با شش برد، پنج تساوی و شش باخت و کسب 20 امتیاز رتبه نهم را در جدول چهارده تیمی لیگ امارات با شفر در دست دارد و این جایگاه چندان نتوانسته انتظارات طرفداران این باشگاه را برآورده کند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.