“” السد در مرحله گروهی فصل 2018 لیگ قهرمانان آسیا در حالی توانست از سد نسف قارشی ازبکستان عبور کند که در آن بازی بغداد بونجاح زننده یکی از گل های تیمش با حرکتی دیدنی و آکروباتیک بود که این صحنه به عنوان یکی از به یادماندنی ترین صحنه های تاریخ لیگ قهرمانان بارها به تصویر کشیده شد.

دو سال بعد از آن روزها کنفدراسیون فوتبال آسیا در معرفی برترین گل های تاریخ ACL از بغداد بونجاح به عنوان زننده برترین گل آکروباتیک تاریخ لیگ قهرمانان نام برد و گل شکارچی صحرا(لقب بغداد در تیم ملی الجزایر) را به عنوان یکی از پنج گل برتر تاریخ آسیا انتخاب و معرفی کرد.

شبکه الکاس با انتشار این خبر مدعی شد آقای گل دو فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا حالا به ویترین افتخارات خود عنوان برترین گل آکروباتیک تاریخ ACL را نیز اضافه خواهد کرد جایی که درخشش او نیز نتوانست زمینه رسیدن السد به فینال آن هم پشت سد بزرگی به نام پرسپولیس ایران را فراهم سازد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.