دانلود سریال یاغی

روزنامه ایتالیایی کالچیو مرکاتو مدعی شد باشگاه منچستریونایتد علاقه زیادی به ماشین گلزنی لاتزیو چیرو ایموبیله دارد و مصمم است امسال تابستان برای انتقال او به اولدترافورد از هیچ تلاشی فروگذار نکند.

 

ایموبیله 30ساله در این فصل عملکرد شگفت‌انگیزی داشته. این مهاجم ایتالیایی تا این لحظه در سه جبهه برای لاتزیو گلهای متعددی به ثمر رسانده و رویهم‌رفته در سری آ کوپا ایتالیا لیگ اروپا و سوپرکاپ ایتالیا برای لاتزیو 33 بار به میدان رفته و 30 گل به ثمر رسانده. ایموبیله تا اینجا تنها در سری آ 27 گل به ثمر رسانده و در آستانه شکستن رکورد بیشترین گل زده در یک فصل در تاریخ سری آ قرار دارد.

 

 

درحالیکه پیش از این شایعاتی درباره تمایل لیورپول و ناپولی به جذب ماشین گلزنی لاتزیو مطرح شده بود حالا کالچیو مرکاتو در گزارشی می‌گوید شانس اصلی برای جذب ایموبیله در واقع منچستریونایتد است.

 

این روزنامه ایتالیایی البته در بررسی خود می‌گوید با وجود تمایل بسیار زیاد شیاطین سرخ برای جذب ایموبیله جدایی او از لاتزیو بعید به نظر می‌رسد به خصوص حالا که لاتزیو در آستانه کسب سهمیه چمپیونزلیگ قرار  دارد و فصل بعد می‌تواند در لیگ قهرمانان بدرخشد.

 

از  قرارداد ایموبیله با لاتزیو سه سال دیگر باقی است و علاوه بر اراده باشگاه لاتزیو برای حفظ باارزش‌ترین دارایی‌اش کالچیو مرکاتو می‌گوید از  منابعش دریافت که خود او هم اخیرا به مدیران لاتزیو اعلام کرده قصدی برای جدایی از این تیم ندارد.

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.