دانلود سریال یاغی

ابراهیم صادقی در حاشیه انجام تست کرونا در باشگاه سایپا و پیش از آغاز تمرینات این تیم اظهار کرد: طی مدتی که بازی‌ها برگزار نمی‌شد دل ما برای فوتبال تنگ شده بود. شغل ما همین است که فوتبال بازی کنیم و از این کار لذت می‌بریم. شرایط خاصی است و سعی داریم تمام مواردی که به ما گفته‌اند را رعایت کنیم تا ان‌شاالله هیچ بازیکن و عوامل تیم‌ها دچار این بیماری نشوند.

 

او درباره اعتراض برخی تیم‌ها نسبت به اعلام شروع بازی‌ها ابراز کرد: بالاخره تصمیمی است که گرفته شده و همه باید از آن پیروی کنیم. البته قبل از اینکه می‌خواستند تصمیم به ادامه بازی‌ها بگیرند بهتر بود جلسه‌ای با حضور نمایندگان تیم‌ها برگزار کرده و مشورت داشته باشند اما به هر حال فدراسیون این تصمیم را گرفته و ما سعی می‌کنیم با رعایت تمام موارد به تمرینات و بازی‌ها برویم.

 

سرمربی تیم سایپا ادامه داد: جان تک تک بازیکنان و عوامل تیم ما اهمیت دارد و با رعایت پروتکل‌های لازم ان‌شاءالله هیچ‌کسی دچار این ویروس نشود تا بتوانیم لیگ را تمام کنیم.

 

 

 

 

صادقی یادآور شد: کاری که از دست ما برمی‌آید این است که موارد بهداشتی را رعایت کنیم تا خطری متوجه خانواده‌ها و عوامل تیم‌ها نشود.

 

او درباره اینکه گفته می‌شود بخاطر احتمال افزایش کرونا در پائیز و زمستان مسؤولان قصد دارند لیگ نوزدهم را به پایان برسانند عنوان کرد: در این مورد خیلی از مربیان پیشکسوتان و کارشناسان صحبت کردند اما از نظر من به تصمیمی که گرفته شده تمکین می‌کنیم و به امید خدا تمرینات‌مان را از روز شنبه آغاز خواهیم کرد. فقط دعا می‌کنیم مشکلی برای کسی به وجود نیاید!

 

سرمربی سایپا یادآور شد: بعد از حدود دو ماه ۲۹ روز فرصت تمرین داریم که زمان کمی است اما این شرایط برای همه یکسان خواهد بود. هنوز به ما برنامه رسمی شروع لیگ برتر را نداده‌اند اما گفته‌اند از روز دوم تیرماه بازی‌ها برگزار می‌شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.