دانلود سریال یاغی

آندره هررا زیر نظر مورینیو بهترین روزهای خود را در ترکیب منچستریونایتد سپری کرد و یک فصل به عنوان بهترین بازیکن باشگاه نیز از سوی هواداران انتخاب شد. حالا آندره هررا در مورد شخصیت این سرمربی پرتغالی و البته تعطیلی لیگ فرانسه و قهرمان معرفی شدن پاری سن ژرمن صحبت کرده است.

 

آندره هررا گفت: من فقط می توانم از مورینیو تشکر می کنم. اولین فصل حضور او در اولدترافورد فوق العاده بود ما فاتح سه عنوان شدیم و من از سوی هواداران به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شدم. مورینیو شخصیت خاصی دارد و اگر سخت تلاش کنید خودتان را در مقابل مشکلات پنهان نکنید و باعث عصبانیت او نشوید مشکلی با مورینیو نخواهید داشت.

 

 

من کاملا مورینیو را درک می کنم زیرا همانند او فکر می کنم و معتقدم هر بازیکنی شما باید پرتلاش و بالغ باشید. مورینیو در مقابل افرادی که با او صادق نباشند مانند یک هیولا است.

 

تعطیلی کامل این فصل لیگ فرانسه؟ ما بسیار غافلگیر شدیم. من به یاد دارم که در گروه واتس اپ تیمی بسیاری از ما شوکه شدیم و بازیکنان باور نداشتند این اتفاق رخ داده است. من فکر می کنم این یک تصمیم عجولانه بود زیرا گذر زمان باعث آغاز بوندس لیگا شد و من امیدوارم در لیگ اسپانیا و بقیه نیز همین اتفاق رخ دهد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.