“” سرمربی آرسنال جز اولین افراد فوتبالی بود که مشخص شد به ویروس کرونا مبتلا شده است؛ موضوعی که به همراه مثبت شدن تست کرونای ستاره چلسی یعنی کالوم هادسون اودوی شوک بزرگی به فوتبال انگلیس و لیگ برتر وارد کرد.

حالا به نظر می رسد که سرمربی توپچی ها دوران نقاهت خود را پشت سر گذاشته و در وضعیت خوبی به سر می برد. آرتتا در جدیدترین مصاحبه خود پیرامون این موضوع گفت: ” حدود ۳ یا ۴ روز طول کشید که شرایطم بهتر شود. حالا انرژی بیشتری دارم و تمام علائم مربوط این ویروس از بین رفته است. “

 

 

 

 

آرتتا در ادامه گفت: ” فکر می کنم که در چنین شرایطی درخواست از بازیکنان برای بازگشت به تمرینات امروز خود خواهانه و ناشیانه خواهد بود. همه بازیکنان آرسنال در خانه هایشان حضور دارند. لطفاً شما هم در خانه بمانید چرا که این کار جان تعداد زیادی از افراد را از مرگ نجات می‌دهد. حالا تمام افرادی که با من ارتباط داشتند هم در قرنطینه هستند.”

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.